Recenze 2018-03-07T10:02:17+00:00

Recenze

Gabi,

Tvoje obrázky jsou pro mě od samého začátku radostí a pohlazením… je úplně jedno zda jsou to pohlednice, které ráda posílám oběma holčičkám, když odjíždějí mimo domov, nebo omalovánky jak pro děti tak i pro nás dospěláky… kalendáře… valentinky… záložky do knih nebo „jenom“ pozvánka na výstavu… a nemohu opomenout nádhernou mandalu zvěrokruhu hrnečky… a velkým překvapením  pro mne jsou i motivy egyptských postav...

Gabi… nádhera… barevnost Tvých obrázků a Tvoje nápaditost u mě vyvolává úsměv na rtech a když odcházím z Tvých výstav, mám hoooodně příjemný pocit….

Gabi, přeji všem Tvým barevným želvičkám, beruškám, houbičkám, mravenečkům i ostatním postavičkám hodně štěstí a hodně usměvavých malých i velkých návštěvníků Tvých výstav… na poslední výstavu  se teprve chystám, ale už teď se moc těším… a určitě tam nepůjdu sama… objímám Tě a posílám sluníčko…
Hana

Milá Gábi.

Mně se už od začátku líbí Tvé kresby. Obrázky vánočnívelikonoční a nemohu vyhodit ani PF, která jsem od Tebe dostala. Moc se mi líbí a používám věčný kalendář. Je praktický, užitečný a ještě k tomu pěkný.

Tak si na Tebe i často vzpomenu. Jsi skvělá.

Alena.

Ahoj Gábi,

známe Tvoji tvorbu z dřívějška a jsme nadšeni zejména tvorbou pro děti, i když známe spoustu Tvých dalších „drobností“, se kterými jsme měli možnost se setkat a které máme i doma. Proto se velmi těšíme na Tvoji „pražskou“ výstavu, kde jsou věci, které jsme zatím neměli možnost vidět.

Hned, jak nám to časově vyjde, tak se na ni z Ostravy vypravíme a upřímně se na ni těšíme.

Eliška a Teo

Mám moc ráda dětské obrázky od Gábi.

Jsou poetické, hravě barevné a čiší z nich pozitivní energie. A je jedno, jestli to je věčný kalendář, omalovánky, karty či obrazy.

Vždycky mě i moje vnoučata zavedou do hravé dětské říše. A za to jsem moc ráda.

Jitka M.